Event Report of Social Mobilization Training IP_SOSEC_Dlk

सेभ द चिल्डे्नको सहयोगमा सामाजिक सेवा केन्द्र (सोसेक) द्धारा दैलेख जिल्लामा, किडार्कद्धारा कालिकोटमा र वाके युनेस्को क्लवद्धारा वांकेमा संचालन भईरहेको एकिकृत परियोजना द्धारा प्रभावकारी सामाजिक परिचालन तालिमको गतिविधी रिर्पोट तलको लिंकमा राखिएकोछ । डाउन लोड गरि हेर्न सकिन्छ

Event Report of Social Mobilazation Training in May 5 to 8 at skt in IP_SOSEC_Dlk

Next Post

गुनासो राख्न निशुल्क टोल फ्रिन नंम्वर संचालनमा

३१ बैशाख २०७२, बिहीबार १२:२९
“गुनासो सुनुवाई, जवाफदेहीसेवा र गुणस्तरीय कार्यक्रम कार्यान्वयनका लागि हाम्रो अनुरोध” सेभ द चिल्ड्ेनसंगको साझेदारीतामा सामाजिक सेवा केन्द्र (सोसेक) नेपालद्धारा संचालित एकिकृत परियोजना लगायतका संस्थाद्वारा परियोजनाका कार्यक्रमहरुमा, संस्थाको नीति, नियम तथा आचारसंहिता विपरीतका कार्यहरु भएको पाईएमा । गुणस्तरीय कार्यक्रम कार्यान्वयन तथा लक्षित वर्ग छनौटमा भेदभाव भएको पाईएमा । जिम्मेवारीको आधारमा प्राप्त […]

Download & Publications