सोसेक नेपालको जिम्मेवारी वाँडफाँड

उपरोक्त सम्वन्धमा संस्थालाई सुसासनतिर लैजान, पारदर्शिता कायम गर्न तथा कानुनी शासनको अवधारणा वमोजिम र आफ्नो काम कर्तव्य वोध गराउन विधानले दिएको अधिकार प्रयोग गरि सम्पुर्ण कार्य समिती, समिति, उपसमितीको कार्य विवरण दिएकोछ । आ–आफ्नो कार्य विवरण अनुससार समयमा नै काम सम्पन्न गर्न जानकारी गराईन्छ । कार्य समितिको मिति २०७८ भाद्र २५ गते वसेको वैठकको निर्णयानुसार उल्लेखित सदस्य रहेको विभिन्न समिति गठन गरिएको व्यहोरा सवैको जानकारीको लागि यो सुचना प्रकासित गरिएकोछ

SOSEC Letter responcibility

 

 

दैलेख १८ भदौ–सामाजिक सेवा केन्द्र (सोसेक) नेपाल, दैलेख १९ आंै वार्षिक उत्सव तथा साधारण सभा भाद्र ११ गते सम्पन्न भएकोछ । संस्थाको कार्यकारी समितिको २० औं वैठकवाट विभिन्न जिम्मेवारी वाँडफाँड गरिएकोछ । अध्यक्षमा मञ्जु कुमारी खड्का, उपाध्यक्ष विर वहादुर नेपाली, महासचिव झलक वहादुर भण्डारी, सचिव नैन वहादुर शाही कोषाध्यक्ष दुर्गा श्रेष्ठलाई चयन गरिकोछ । विभिन्न ११ वटा समिति उप समिति गठन सहित ४ वटा निर्णय भएको कुरा अध्यक्ष मञ्जु कुमारी खड्काले वताउनु भयो । साथै संस्थाले मिडीया पफाेकल व्यक्ती खेमराज थापालाइ मनाेनयन गरीएकाेछ ।

सामाजिक सेवा केन्द्र (सोसेक) नेपाल, दैलेख कार्य समिति पदाधिकारी तथा सदस्यहरु
सामाजिक सेवा केन्द्र (सोसेक) नेपाल, दैलेख कार्य समिति पदाधिकारी तथा सदस्यहरु

 

SOSEC board

Next Post

बयस्क भनि नाबालक कायम !

१९ भाद्र २०७३, आईतवार ०९:२१
जिल्ला प्रहरी कार्यालयले बयस्क भनी पेश गरेको एक मुद्दामा दैलेख जिल्ला अदालतले नाबालक ठह¥याएको छ । प्रहरीले आइतवार पेश मुद्दामा जिल्ला न्यायाधीश प्रकाशप्रसाद पण्डितबाट कानूनी प्रावधान र प्रमाणका आधारमा ठहर भएको हो । आरोपित १५ वर्षीय बालकले जन्मदर्ता प्रमाणपत्रको फोटोकपी दिंदा पनि प्रहरीले अदालतमा मुद्दा पेश गर्दा सो फोटोकपी समावेश […]

Download & Publications