राउटे बालवालिका आफ्नो नाम लेख्दै

राउटे बालवालिका आफ्नो नाम लेख्न थालेका छन् । सामाजिक विकास मंत्रालय, कर्णाली प्रदेश र गुराँस गाउँपालिकाको समन्वयमा सामाजिक सेवा केन्द्र (सोसेक) नेपाल, दैलेखवाट राउटे समुदायको स्वास्थ्य, शिक्षा अधिकारको प्रवद्र्धन र दैनिक जीवनयापद सुधार (राउटे) परियोजनाले संचालन भएपछि वालवालिका लेख्न शुरु गरेका हुन् । खेतिपाथी, स्थायी वसोवास र पढाई तिन कुरावाट अलग रहेका राउटे समुदायका वालवालिका पछिल्लो समय अनौपचारिक शिक्षाद्धारा लेख्न शुरु गरेका छन् ।

भिडियो हेर्न तलको लिंक हेर्नुहोला ।

Next Post

SOSEC_RVWRMP Bhagawatimai RM Vacancy Notice

१८ श्रावण २०७६, शनिबार ०९:०६
सामाजिक सेवा केन्द्र (सोसेक) नेपाल महिला र बाल अधिकारका सवालहरुलाई उच्च प्राथमिकताका र संवेदनशिल भै बिभिन्न विकास साझेदार संस्थाहरुको सहकार्यमा दैलेख, कालिकोट, अछाम र सुर्खेत जिल्लामा महिला, बालबालिका, लोपोन्मूख राउटे तथा पछाडी पारिएका समुदायका अधिकारका लागि एकिकृत विकाशको अवधारणमा काम गर्दै आएको संस्था हो । यस संस्थाले महिला तथा बालबालिकाको […]

Download & Publications