सोसेक आईडब्लुआरएमपी कर्मचारी आवस्यकता सम्वन्धि सुचना

सामाजिक सेवा केन्द्र (सोसेक) नेपाल एक गैर सरकारी संस्था हो । यस संस्थाले महिला र बाल अधिकारका सवालहरुलाई उच्च प्राथमिकता र संवेदनशिल भै बिभिन्न विकास साझेदार संस्थाहरुको सहकार्यमा दैलेख, कालिकोट, अछाम र सुर्खेत जिल्लामा महिला, बालबालिका, लोपोन्मूख राउटे तथा पछाडी पारिएका समुदायका अधिकारका लागि एकिकृत विकाशको अवधारणमा काम गर्दै आएको संस्था हो । यस संस्थाले महिला तथा बालबालिकाको संरक्षण÷सुरक्षा र भ्रष्टाचार बिरुद्ध शुन्य सहनशिलताको नीतिलाई अबलम्बन गर्दै आइरहेको छ ।
यस संस्थाले एकिकृत जलश्रोत ब्यवस्थापन कार्यक्रम हेल्भेटास नेपालको प्राबिधिक तथा आर्थिक सहकार्यमा दैलेख जिल्लाको दुल्लु नगरपालिका र ढुéेश्वर गाउंपालिकामा खानेपानी तथा सरसफाई योजना कार्यान्वयन गर्ने भएकोले तपसिलको लिंकमा उल्लेखित पदहरुमा योग्यता पुगेका नेपाली नागरिकहरुबाट दरखास्त आव्हान गरिएको छ ।

सोसेक आईडब्लुआरएमपी कर्मचारी आवस्यकता सम्वन्धि सुचना

वायो डाटा फर्मेट

Next Post

महिनावारी भएको वेला महिलाले प्रयोग गर्ने प्याड निर्माणमा सहयोग गर्दै भैरवीका किशोरहरु

७ भाद्र २०७६, शनिबार ११:०७
दैलेख, जिल्लाको भैरवी गाउँपलिका वडा नम्बर ४ र ५ का किशोर किशोरीहरु महिनावारी भएको वेला महिलाले प्रयोग गर्ने प्याड आफै निर्माण गर्न थालेका छन् । सामाजिक सेवा केन्द्र (सोसेक) नेपाल, दैलेखद्धारा सञ्चालित आधार परियोजना मार्फत गठित युवा कचहरीमा आवद्ध सदस्यहरुले प्याड निर्माण गरि किशोरीले आफु र महिलाहरुले प्रयोग गर्दै आईरहेका […]

Download & Publications