कोरोना भाइरस प्रतिकार्यका लागि साेसेकद्धारा दैलेख, कालिकोट र अछाम जिल्लामा गरिएकाे सहयोग

कोरोना भाइरसको दोस्रो लहरका कारण दैलेख पनि गम्भीर रूपमा प्रभावित बनेको छ । दोस्रो लहरको कोरोना महामारीसँग जुध्न सामाजिक सेवा केन्द्र (सोसेक) नेपाल दैलेखले स्वास्थ्य उपकरण, सरसफाई तथा सुरक्षाका सामग्री सहयोग गरिरहेको छ । कोरोना भाइरस प्रतिकार्यका लागि संस्थाद्धारा दैलेख, कालिकोट र अछाम जिल्लामा तल उल्लेख भए अनुसारकाे सहयोग छ । सहयाेगी सवैमा धन्यवाद ।

Next Post

कथा विरकोः विरको अर्थ बहादुर !

५ असार २०७८, शनिबार ०५:२१
बहुअपाङ्गता भएका बालबालिकाहरुप्रतिको रुढिबादि सोचहरुलाई छिचोल्दै अपाङ्गता भएका बालबालिकाहरु शारिरीक र मानसिक अपाङ्गताका कारण जिवन भरी समस्या त भोग्नु नै पर्ने हुन्छ तर समाजको मानसिकताले पनि यि बालबालिकाहरु पिडामा नुन र्खुसानी छरेको हुन्छ । उनीहरुले आफना सबै आशा ,सपना र्बिसर्न बाध्य हुन्छन्। नेपालको दुर्गम ठाउँका विधालयहरुमा समावेशी शिक्षाको व्यवस्था छैन […]

Download & Publications