सामाजिक सेवा केन्द्र (सोसेक) नेपालको जिम्मेवारी वाँडफाँड

उपरोक्त सम्वन्धमा संस्थालाई सुसासनतिर लैजान, पारदर्शिता कायम गर्न तथा कानुनी शासनको अवधारणा वमोजिम र आफ्नो काम कर्तव्य वोध गराउन विधानले दिएको अधिकार प्रयोग गरि सम्पुर्ण कार्य समिती, समिति, उपसमितीको कार्य विवरण दिएकोछ । आ–आफ्नो कार्य विवरण अनुससार समयमा नै काम सम्पन्न गर्न जानकारी गराईन्छ । कार्य समितिको मिति २०७८ भाद्र २५ गते वसेको वैठकको निर्णयानुसार उल्लेखित सदस्य रहेको विभिन्न समिति गठन गरिएको व्यहोरा सवैको जानकारीको लागि यो सुचना प्रकासित गरिएकोछ

SOSEC Letter responcibility

Next Post

Reporting & Documentation Coordinator  (RDC) Final Result

२७ कार्तिक २०७८, शनिबार ११:५५
सामाजिक सेवा केन्द्र (सोसेक) नेपाल महिला र बाल अधिकारका सवालहरुलाई उच्च प्राथमिकताका र संवेदनशिल भै बिभिन्न विकास साझेदार संस्थाहरुको सहकार्यमा दैलेख, कालिकोट, अछाम र सुर्खेत जिल्लामा महिला, बालबालिका, लोपोन्मूख राउटे तथा पछाडी पारिएका समुदायका अधिकारका लागि एकिकृत विकाशको अवधारणमा काम गर्दै आएको संस्था हो । साथै संस्थाले महिला तथा बालबालिकाको […]

Download & Publications