डकुमेन्टेशन तथा रिपोर्टिंग स‌योजक पदकाे नतिजा प्रकाशन

(नतिजा प्रकाशित मिति २०७९ चैत्र  २४  गते)

सोसेक  नेपाल महिला र बाल अधिकारका सवालहरुलाई उच्च प्राथमिकताका र संवेदनशिल भै बिभिन्न विकास साझेदार संस्थाहरुको सहकार्यमा दैलेख, कालिकोट, अछाम र सुर्खेत जिल्लामा महिला, बालबालिका, लोपोन्मूख राउटे तथा पछाडी पारिएका समुदायका अधिकारका लागि एकिकृत विकाशको अवधारणमा काम गर्दै आएको संस्था हो । साथै संस्थाले महिला तथा बालबालिकाको संरक्षण, सुरक्षा र भ्रष्टाचार बिरुद्ध शुन्य सहनशिलताको नीतिलाई अबलम्बन गर्दै आइरहेको छ ।

सेभ द चिल्ड्रेन र यस संस्थाको साझेदारी तथा गुराँस गाउँपालिकाको समन्वयमा संचालित सहयात्रा दोस्रो परियोजनामा रिक्त डकुमेन्टेशन तथा रिपोर्टिंग पदका लागि मिति २०७९ साल चैत्र ७ गते देखि ५  दिनको म्याद राखी प्रकाशित गरिएको खुल्ला बिज्ञापन अनुसार मिति २०७९ चैत्र १९ गते लिइएको लिखित तथा अन्तरबार्ता परिक्षाका आधारमा अन्तिम नतिजा प्रकाशन गरिएकोले यो सूचना प्रकाशन गरिएको छ ।

तपसिल,

सिनं नाम थर लिङ्ग ठेगाना सम्पर्क नम्बर इमेल कैफियत
प्रदिप अर्याल पुरुष बारकांग ६, गोर्खा ९८४१८८६०९६ pradip.aryal28@gmail.com  सफल
प्रियंका बि.सी. महिला बिरेन्द्र नगर ३, सुर्खेत ९८६९९८७१०३ bcpriyanka789@gmail.com  बैकल्पिक

नोटः

  1. सफल आवेदकहरुले यो सूचना प्रकाशित भएको ७ दिन भित्र आफ्नो सक्कल कागजात सहित संस्थाको कार्यालयमा नियुक्तीका लागि सम्पर्क गर्नुहुन जानकारी गराईन्छ ।
  2. वैकल्पिक उम्मेदवारलाइ एइआइएन लक्जेम्वर्गको साझेदारीतामा सचालित आधार परियोजनामा रहेको रिक्त रहेको कार्यक्रम सयोजक पदमा सिफारिस  गर्ने निर्णय भएको जानकारी गराइन्छ ।

 

संयोजक

पदपूर्ति समिति

सोसेक नेपाल

 

Next Post

Download & Publications