सहयात्रा तेश्रो परियोजनाको संयोजक स्तरका विभिन्न पदको छाेटाे सुची प्रकाशन तथा लिखित परिक्षा सम्बधि सूचना

(नतिजा प्रकाशित मिति २०८० चैत्र ९ गते)

सोसेक नेपाल  दैलेख महिला र बाल अधिकारका सवालहरुलाई उच्च प्राथमिकताका र संवेदनशिल भइ बिभिन्न विकास साझेदार संस्थाहरुको सहकार्यमा दैलेख, सुर्खेत ,कालिकोट, जाजरकोट, पचिम रुकुम ,अछाम, दाङ, कपिलबस्तु जिल्लामा महिला, बालबालिका, लोपोन्मूख राउटे तथा पछाडी पारिएका समुदायका अधिकारका लागि एकिकृत विकासको अवधारणामा  काम गर्दै आएको गैर सरकारी  संस्था हो । संस्थाले महिला तथा बालबालिकाको संरक्षण, सुरक्षा र भ्रष्टाचार विरुद्ध शुन्य सहनशिलताको नीतिलाई अबलम्बन गर्दै आइरहेको छ ।

Save the Children र सोसेक नेपालको साझेदारीमा संचालित SAHAYATRA III परियोजनाका लागि तपशिल बमोजिमका रिक्त पदहरु पूर्ति गर्नका लागि संस्थाको नियमानुसार मिति २०८० फागुन २९ गते (तदनुसार १२ मार्च २०२४) खुला विज्ञापन प्रकाशन गरिए अनुसार तोकिएको समय अवधिमा पर्न आएको आवेदन अनुसार बायोडाटा मूल्यांकनका आधारमा तपसिल बमोजिम छोटो सूचि प्रकाशन गरिएको छ ।

तपसिल:

Position:  Sr Project Coordinator SLaM                                  Vacancy No: 010-001-080/81  माग सख्या:

SN Name of Candidate Address Contact Number Email Remarks
1 Govinda Chapai Surkhet 9844843442 govinda.chapai@gmail.com
2 Ishor Ghimire Gorkha 9841259798 ishor.ghimire@gmail.com
3 Santosh B.K. Salyan 9849206477 santoshdds100@gmail.com
4 Tulendra Bahadur Roka Dhangadhi 9841813071 rokaraju_123@yahoo.com

नोट: लिखित परिक्षा: २०८० चैत्र १५, (२८ मार्च २०२४) बिहान ९ : ०० बजे देखि ११:०० बजे सम्म  सोसेक नेपाल केन्द्रीय कार्यालय दैलेख र  काठमान्डौ कार्यालयमा भौतिक रुपमा उपस्थित भइ लिखित परिक्षामा दिनु पर्ने छ ।

 Position:      Project Coordinator – SRHR  

   Vacancy No: 010-003-080/81   माग सख्या: १

 

SN Name of Candidate Address Contact Number Email Remarks
1 Bishal Shahi Kalikot 9868908889 Shhaibishal68@gmail.com
2 Jharana Bhandari Surkhet 9868905066 jharanabhandari854@gmail.com
3 Pradip Aryal Gorkha 9841886096 pradip.aryal28@gmail.com
4 Rashmi Ranabhat Tanahau 9846130917 Ranabhatrashmi25@gmail.com
5 Smriti Shrestha Bardiya 9868000684 stha84ishu@gmail.com
6 Tejaswi Pokhrel Syangja 9855073450 tejaswipokhrel10@gmail.com

नोट: लिखित परिक्षा: २०८० चैत्र १४, ( २७ मार्च २०२४ ) दिउसो  १२: ३० बजे  देखि  २: ३० बजे सम्म सोसेक नेपाल केन्द्रीय कार्यालय दैलेख र  काठमान्डौ कार्यालयमा भौतिक रुपमा उपस्थित भइ लिखित परिक्षामा दिनु पर्ने छ ।

 Position:      Project Coordinator – Climate Change Green Job

Vacancy No: .: 010-004-080/81       माग सख्या : १

SN Name of Candidate Address Contact Number Email Remarks
1 Bhawani Prasad Pandey Surkhet 9851088412 bhawanipdpandey@gmail.com
2 Dorna GC Pyuthan 9848078574 gc.dorna@gmail.com
3 Ranjita Thapa Morang 9869744080 ranjitathapa707@gmail.com
4 Safina Maharjan Lalitpur 9861324549 safinamaharjan223@gmail.com
5 Sahaj Ram Yadav Banke 9845541571 sdfbanke.sahaj@gmail.com
6 Sonika Poudel Uralabari

 

9855058691 poudelsonika07@gmail.com
7 Tej Lohar Baitadi 9841794871 tejramlohar@gmail.com

नोट: लिखित परिक्षा: २०८० चैत्र १४, ( २७ मार्च २०२४ ) दिउसो  ३: ३० बजे  देखि  ५: ३० बजे सम्म सोसेक नेपाल केन्द्रीय कार्यालय दैलेख र  काठमान्डौ कार्यालयमा भौतिक रुपमा उपस्थित भइ लिखित परिक्षामा दिनु पर्ने छ ।

Position:  Project Coordinator- Education     

Vacancy No: 010-002-080/81   माग सख्या: १

SN Name of Candidate Address Contact Number Email Remarks
1 Arun Pathak Dhangadhi 9849459657 arunr4a.ddl@gmail.com
2 Balkumari chaudhari Surkhet 9843445354 balkumaric5@gmail.com
3 Ghanashyam Pokharel Dailekh Dullu-09 9849000187 ghanashyampok@gmail.com
4 Man Kumari Tamang Shankhuwa – sabha 9842119418 manutamang2233@gmail.com

२०८० चैत्र १४, ( २७ मार्च २०२४ )  विहान ९ : ० ० बजे  देखि  ११ : ०० बजे सम्म सोसेक नेपाल केन्द्रीय कार्यालय दैलेख र  काठमान्डौ कार्यालयमा भौतिक रुपमा उपस्थित भइ लिखित परिक्षामा दिनु पर्ने छ ।

 Position:  MEAL and Documentation Coordinator    

Vacancy No: 010-006-080/81    माग सख्या : १

S.N Name of Candidate Address Contact Number Email Remarks
1 Bishal Gautam Nuwakot 9851187139 bishalgautam56@gmail.com
2 Jharana Shahi Banke 9868251884 shahi.jharana2053@gmail.com
3 Karishma GC Jagarkot 9864713690 gckarishma60@gmail.com
4 Laxmi prasad regmi Dailekh 9858087490 lxregmi9@gmail.com
5 PRADIP ARYAL Gorkha 9841886096 pradip.aryal28@gmail.com
6 Rajesh Prakash Yeri Salyan 9868340725 yerirajesh@gmail.com
7 Sushila Khatri Dailekh 9848236977 khatrisushila555@gmail.com
8 Udaya KC Dang 9857834352 kcudaya767@gmail.com

नोटः लिखित परिक्षा: २०८० चैत्र १५  ( तदनुसार २८ मार्च २०२४) दिउसो १२:३०  देखि २:३० बजेसम्म  सोसेक नेपाल केन्द्रीय कार्यालय दैलेख र  काठमान्डौ कार्यालयमा भौतिक रुपमा उपस्थित भइ लिखित परिक्षामा दिनु पर्ने छ ।

संयोजक

पदपूर्ति समिति

सोसेक नेपाल दैलेख

Next Post

Download & Publications