जिविकोपार्जन सुधार परियोेजना

कालिकोट जिल्लामा अधिकारमुखि जिविकोपार्जन सुधार परियोेजना

सामाजिक सेवा केन्द्र (सोसेक) नेपाल, दैलेखले कालिकोट जिल्लाका दुगर्म गाविस खिन र धौलागोह गाविसमा अधिकारमुखि जिवीकोपार्जन सुधार परियोजना संचालन गरेकोछ । जोडी समुहको माध्यमवाट सामाजिक परिचालन, सेवा प्रदायक र अधिकारवाला विच अन्तरक्रिया गरि पछाडी पारीएका समुदायको सेवा लिनमा पहुंच पुर्याउने रहेकोछ

Next Post

Annual Budget & Expenditure Notice

२४ श्रावण २०७१, शनिबार १०:१९
संस्थाको आ.व. ०७०।०७१ आय व्यय सार्वजनिककरण उपरोक्त सम्वन्धमा संस्थालाई सुशासनतिर लैजान, पारदर्शिता कायम गर्न तथा कानुनी शासनको अवधारणा बमोजिम संस्थाले विगत देखि नै संस्थाको आय व्यय विवरण सार्वजनिक गर्दै आईरहेकोछ । यसै सन्दर्भमा यस संस्थाले संस्थागत सामाजिक तथा लैंगिक परिक्षण कार्यक्रम मिति २०७१ श्रावण १५ गते सम्पन्न गरिसकेको अवगत गराउदै […]

Download & Publications